BB Life Dergisi

'Herkes dergi okusun diye her yerdeyiz.'

hakkımızda

   2016 yılında Bursa’da hizmete açılan 3 Boyut Medya Reklam Ajansı bünyesinde bulunan BiBursa.com çatısı altında yayın hayatına başlayan BB Life Dergisi, yerel markaları yerli ve yabancı turist ile buluşturmayı amaçlamaktadır.
   Kurulduğu günden bu yana reklam ve tanıtım alanında Bursa’da birçok ilke imza atan 3 Boyut Medya, BB Life Dergisi ile yayıncılık alanında da farkını ortaya koyuyor.

   Dijital çağın hızla geliştiği ve insanların okuma alışkanlıklarını her geçen gün daha fazla kaybettiği ülkemizde, farklı ve dikkat çeken bir yayıncılık anlayışı ile Bursa’da fark yaratacak olan BB Life Dergisi ile reklam veren firmalar ile Türkiye’nin her yerinden okurlar ortak noktada buluşuyor.
   Yayıncılık alanında yeni nesil dergicilik anlayışı ile farkını ortaya koyacak olan BB Life Dergisi, basılı yayın ile yerelde, dijital yayın ile de Türkiye’nin her yerinden okura hitap edecek.

misyonumuz

   Teknolojinin gelişmesi ve sosyal medyanın hayatımızın tam merkezinde yerini alması ile, okuma alışkanlığımızı kaybeden bir toplum olduk. BB Life Dergisi olarak her yaştan bireye kafe restoranlarda oturup vakit geçirirken, kaybettikleri okuma alışkanlıklarını az da olsa geri kazandırmak, cep telefonlarından onları uzaklaştırmak en büyük misyonumuz.
   Okurlardan hiçbir ücret talep etmeden dergimizi, onların olduğu her yerde konumlandırmayı amaç edinen BB Life Dergisi olarak bizler, başta gençlerimizin kafe restoranlarda eğlenirken öğrenmelerini hedeliyoruz.

   Belirlediğimiz bu misyon doğrultusunda her sayımızın içeriğini okurlarımızı sıkmadan, kahvelerini yudumlarken ya da masada tek başına oturup vakit geçirirken onlara bilgi verecek şekilde oluşturmaya gayret ediyoruz.
   
   Sizde BB Life Dergisi’ne reklam vererek, hem markanızı geniş kitlelere tanıtabilir hem de belirlediğimiz bu değerli misyona uzun yıllar devam etmemize yardımcı olabilirsiniz

yayın ilkelerimiz

ÖZGÜN İÇERİK

Basılı ve mobil yayınlara özel olarak hazırlayacağımız özgün içerikler fark yaratan bir dergi olan BB Life, basılı da yerel, mobilde ise ulusal içerikler ile ön plana çıkacak.

TARAFSIZ BAKIŞ

Politikadan uzak özgün içerikler ile tarafsız ve herkese hitap eden bir yayın olan dergimiz, basın ilkelerine uymaya söz vermiştir.

DOĞRU HABER

BB Life Dergisi ekibi olarak, bağımsız ve dürüst habercilik anlayışımızdan ödün vermeden okurlarımıza doğru haberi ulaştırmak için çalışmaktayız.

TANITIM MATERYALLERİMİZ

Tüm tanıtım materyallerimizi dijital olarak aşağıdaki butonlardan inceleyebilirsiniz.

Sunum dosyamız

Tanıtım bültenimiz

Anlaşmalı Mekanlar