Dergimiz hakkında merak edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

BB Life Dergisi, 3 Boyut Medya Reklam Ajansı bünyesinde bulunan akıllı şehir rehber BiBursa.com’un alt markasıdır. BiBursa.com’u anımsatması ve markanın bilinirliğine faydası için BiBursa’nın kısaltması olan BB kullanılmıştır.
www.bibursa.com’u buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Aylık olarak yayımlanan BB Life Dergisi, her ayın 1’inde anlaşmalı kafe ve restoranların tüm masalarında yerini almaktadır.

‘Herkes dergi okusun diye her yerdeyiz’ mottosuyla yayın hayatına başlayan BB Life Dergisi, belirlediğimiz misyon doğrultusunda kafe ve restoranlara tamamen ÜCRETSİZ şekilde dağıtılmaktadır. BB Life Dergisi olan bir kafe ya da restorana giderek dergiyi ücretsiz şekilde okuyabilirsiniz.
DERGİMİZİN BULUNDUĞU İŞLETMELER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Dergimiz basılı olarak sadece Bursa’da yayımlanmaktadır. Ama App Store & Google Play’den de dergimizi akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirerek ÜCRETSİZ şekilde okuyabilirsiniz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki BB Life Dergisi, apolitik bir dergidir. İçerisinde siyasi haber dışında hayatın içinden her konuya yer vermekteyiz. Özel yerel, ulusal ve dünyadan haberlerin yanı sıra konser, sergi gibi etkinlikler, kültür sanat, sağlık, edebiyat, sinema, kitap gibi birçok konuya da yer verilmektedir.

Konumlandığımız işletmelerin marka değerlerini ve hassasiyetlerini korumamız önceliğimiz olduğu için dağıtımı yapılan basılı dergimize kafe ve restoran markaları haricinde her sektörden marka reklam verebilir. Mobil uygulamamız üzerinden yayınlanan dergimize ise Türkiye’nin her yerinden her sektörden marka (kafe, restoranlar dahil) reklam verebilir. 

Farklı hedef kitlelere ulaşması ve farklı mecralar olmasından dolayı elbette basılı ile mobil dergimize özel reklamlar verilebilir. Hatta mobil dergimize interaktif reklamlar yayınlayarak reklamınızın etkisini arttırabilirsiniz.

Müşteri kitleniz ile bizim hedef kitlemiz aynı ise işletmenizdeki masalara dergimizi koyabiliriz. Bunun için bilgi@bblifedergisi.com adresine mail atabilirsiniz.

Daha bilinçli, sağ duyulu ve farklındalığı yüksek toplum için kalemine güvenen, söyleyecek sözü olan herkesi ekibimizde görmekten mutluluk duyarız. 
Daha önce yayımlanmış yazılarınızı bilgi@bblifedergisi.com mail adresine gönderirseniz gerekli incelemeleri yapıp sizlerle iletişime geçebiliriz. 

İletişim Fakültelerinin; gazetecilik, reklamcılık, halkla ilişkiler, radyo televizyon sinema bölümlerinde okuyan belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sunmaktayız. 
Bilgilerinizi bilgi@bblifedergisi.com mail adresine ‘Staj Başvurusu’ açıklaması ile gönderdiğiniz taktirde değerlendirme yapabiliriz.

Daha fazla soru için mesaj atabilirsiniz